WARTA UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

 

Ubezpieczenia na życie Warta stają się coraz częściej formą zabezpieczenia finansowego dla najbliższych. Posiadając takie ubezpieczenie możemy być pewni, że w przypadku naszej śmierci, bądź niezdolności do pracy jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo i spokój naszych bliskich. Ubezpieczenie to staje się coraz istotniejsze również ze względu na fakt, że wielu Polaków posiada kredyty hipoteczne, które stanowią obciążenie finansowe na wiele lat, a w przypadku śmierci kredytobiorcy świadczenie z polisy pozwoli zaspokoić roszczenia Banku. Ubezpieczenia te tak samo jaki ubezpieczenia majątkowe podlegają ciągłej zmianie, by jak najlepiej dostosować je do potrzeb klientów. Nasza firma oferuje następujące Ubezpieczenia na Życie Warta online oraz stacjonarnie w Libiążu:

UBEZPIECZENIA - GRUPA OTWARTA

Ubezpieczenie na życie dla każdego  w ramach otwartej grupy, cechuje go szeroki zakres ubezpieczenia dostępny w kilkunastu wariantach w bardzo przystępnej cenie, bez badań medycznych. Ubezpieczenie to możemy nabyć już od 33 zł miesięcznie.

WARTA DLA CIEBIE I RODZINY - cechuje go przystępna cena, brak badań lekarskich , ubezpieczenie od 1 dnia następnego miesiąca, brak karencji w przypadku przejścia na ryzyka. Możliwość ubezpieczenia od 18 roku do 66 roku życia, polisa posiada także assistance medyczny.

WARTA DLA CIEBIE I RODZINY VIP - ochrona na wysokie sumy ubezpieczenia , dla wymagających klientów, może stanowić zabezpieczenie pod kredyt.

 TWOJE ŻYCIE 55 PLUS - możliwość ubezpieczenie osób do 79 roku życia, wiek nie wpływa na wysokość składki , w razie potrzeby Warta zapewnia pomoc specjalistów w ramach assistance medycznego.

UBEZPIECZENIA INDYWIDUALNE

WARTA POSAG – ubezpieczenie posagowe dla dziecka, program oszczędnościowo-ochronny , pozwala zgromadzić środki pieniężne na przyszłość dziecka (studia, mieszkanie, samochód), gwarantuje opłacanie składek nawet po śmierci ubezpieczonego rodzica, możliwość rozszerzenia o wiele ryzyk, m.in. o rentę posagową, poważne zachorowanie dziecka i inne.

WARTA OCHRONA – ubezpieczenie dla osób szukających zabezpieczenia rodziny, czy swoich zobowiązań finansowych, nawet na wysokie kwoty. Idealne ubezpieczenie pod kredyt hipoteczny , czy pożyczkę. Możliwość rozszerzenia zakresu m.in. o poważne zachorowanie, operacje, pobyt w szpitalu, trwałe lub częściowe inwalidztwo i inne na wysokie sumy. Jest to produkt skrojony do potrzeb świadomego klienta.

WARTA SPOSÓB NA RAKA - Suma ubezpieczenia może wynieść od 30 do 200 tysięcy złotych. Składka ustalana jest indywidualnie w zależności od wybranej opcji, sumy ubezpieczenia oraz wieku osoby ubezpieczonej. Składka może być opłacana miesięcznie, półrocznie lub rocznie. Oferta dostępna jest dla osób w wieku od 18. do 65 roku życia.Zawarcie umowy następuje na podstawie krótkiego oświadczenia. Badania lekarskie nie są wymagane. Polisa jest wystawiana na miejscu u agenta.

WARTA INWESTYCYJNE - ubezpieczenie o charakterze inwestycyjnym , pozwala zgromadzić dodatkowy kapitał w długim okresie czasu np. na emeryturę lub kapitał dla wnuków.
ilosc zadowolonych klientów

2259

zadowolonych
klientów

ilosc ubezpiecznonych domów

525

ubezpieczonych
domów

ubezpieczonych firm

80

ubezpieczonych
firm

Chcesz zgłosić
szkodę?

Dowiedź się jak to zrobić

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek

9:00 - 17:00

Sobota

9:00 - 13:00

F.U. OMEGA DORADZTWO UBEZPIECZEŃ

Siedziba firmy:
ul. 11 Listopada 11
32-590 Libiąż

32 627 78 99
+48 503-166-231

biuro@ubezpieczeniaomega.pl

Oddział 1 Trzebinia:
ul. Kościuszki 52
32-540 Trzebinia

32 627 78 99
+48 721-096-335

Oddział 2 Trzebinia:
ul. Rynek 10
32-540 Trzebinia

32 611 08 30
+48 503-145-130

biuro@ubezpieczeniaomega.pl